Ile kosztuje ozonowanie pokoju w Warszawie?

Ile kosztuje ozonowanie pokoju w Warszawie?

0 Comments

Ile kosztuje ozonowanie pokoju w Warszawie? Koszt zależy od kilku czynników, głównie od powierzchni i kubatury danego pomieszczenia, czasu zabiegu i oczywiście od samego powodu, dla którego ozonowanie jest wykonywane. Co trzeba wiedzieć? Ozonowanie mieszkania w Warszawie to technologia oczyszczania powietrza oparta na wykorzystaniu ozonu. Do czyszczenia używany jest ozonator, z pomocą, którego specjaliści niszczą wszelkie wirusy, bakterie, drobnoustroje chorobotwórcze, cząsteczki kurzu, pleśnie i oczywiście nieprzyjemne zapachy. Dzięki swoim właściwościom dezynfekującym ozon jest 300 razy silniejszy od chloru i nie pozostawia żadnych zanieczyszczeń.

Ozonowanie pokoju w Warszawie jest potrzebne, jeśli:

  • Trzeba zniszczyć wirusy, zarazki, pleśń i bakterie w pokoju
  • Konieczna jest dezynfekcji całego pokoju
  • Chęć pozbycia się nieprzyjemnych zapachów z pokoju.

Po zamówieniu usługi ozonowania pokoju w Warszawie w specjalistycznej firmie, przyjeżdża ekipa, która poradzi sobie z zastanym problemem. Każdy z nich jest profesjonalistą w swojej dziedzinie i zna swój obszar odpowiedzialności.

Ile kosztuje ozonowanie pokoju w Warszawie?

Koszt wykonania usługi ozonowania pokoju w Warszawie Śródmieście jest uzależniony od jego powierzchni oraz celu. Najczęściej ozonowanie dużego pokoju o powierzchni 40m2 może wynosić od 180 do 230 złotych. Czas trwania ozonowania tego pokoju to 2 godziny. Jest to tylko przykład wyceny, ponieważ firmy specjalizujące się w ozonowaniu ustalają własne cenniki usług. Niektórzy postanawiają zakupić ozonator i samodzielnie przeprowadzić procedurę ozonowania pokoju stosując się do zaleceń producenta zawartych w instrukcji usługi.

Zróżnicowanie cen jest dość duże i zależy od zaawansowania technologicznego urządzenia. Mały ozonator można już nabyć za 200 złotych, natomiast większe urządzenia do koszt rzędu do 600 złotych. Duże ozonatory, które powinny być użytkowane przez profesjonalistów to spore koszty, które oscylują w granicach 2000 do 17000 złotych. Takimi specjalistycznymi urządzeniami posługują się profesjonaliści wykonujący ozonowanie biur w Warszawie Śródmieście.

Od czego zależy koszt ozonowania pokoju w Warszawie?

Cena za ozonowanie pomieszczeń w Warszawie jest również uzależniona od ilości firm specjalistycznych na danym terenie oraz wielkości zapotrzebowania za takie usługi. W dużych miastach takich jak stolica koszt ozonowania będzie większy niż w małych miejscowościach. W czasie Covid 19 ceny mogą być wyższe, ze względu na duże zapotrzebowanie na usługę i wydłużenie czasu pracy firm zajmujących się ozonowaniem. Najczęściej podawane koszty w cennikach są orientacyjne a całkowita kwota do zapłaty za ozonowanie mieszkania w Warszawie na Śródmieściu jest ustalana indywidualnie.

Jakie zapachy może zneutralizować ozon?

Ozon eliminuje samą przyczynę powstania przykrego zapachu, który wiąże się z: wilgocią, pleśnią, moczem zwierząt i ludzi, spalenizną (po pożarze), toksynami i chemikaliami, potem, zepsutym jedzeniem itp.

Jak ozon działa na bakterie, wirusy i grzyby?

Ze względu na wysoką zdolność utleniania ozonu błony komórkowe wirusów i bakterii ulegają rozpadowi. Gwarancja całkowitej dezynfekcji pokoju.

Czy podczas ozonowania urzędu w Warszawie Śródmieście można pozostać w pokoju?

Nie, nie można, ozon to toksyczny gaz o silnych właściwościach utleniających.

Jaka jest różnica między ozonowaniem pomieszczeń w Warszawie a suchą mgłą?

Sucha mgła – to nanokryształy otaczające cząsteczkę zapachu, które po 1-2 tygodniach są utleniane przez powietrze atmosferyczne i zapach powraca, dlatego dezynfekcja mgłą coraz częściej przeprowadzana jest po ozonowaniu, jako ostateczna aromatyzacja.

Jaka jest przewaga ozonu nad innymi środkami dezynfekującymi / dezodorantami?

Ozon jest silniejszy od chloru w swoich właściwościach dezynfekujących, podczas gdy rozkład do tlenu nie pozostawia żadnych zanieczyszczeń, tylko czyste powietrze. Posiada doskonałą dyfuzję, przenika do wszystkich ukrytych wnęk. Nie wymaga materiałów eksploatacyjnych i odczynników, pozwala szybko uruchomić pomieszczenie po zabiegu. Ozonowanie pokoju w Warszawie na Śródmieściu pozwoli zachować zdrowie jak najdłużej.

Zalety ozonowania pokoju w Warszawie:

  • Ozon szybko się rozkłada, więc wykonanie ozonowania zajmuje niewiele czasu
  • Zabija wszystkie mikroorganizmy (wirusy, bakterie, grzyby, glony, zarodniki)
  • Penetracja w trudno dostępne miejsca
  • Szybkie rezultaty
  • Bezpieczeństwo
  • Nie ma śladów po ozonowaniu.

Jeśli szuka się bezpiecznego, hipoalergicznego i przyjaznego dla środowiska środka czyszczącego, najlepszym wyborem jest ozonowanie. To doskonałe rozwiązanie dla każdego domu, ale szczególnie dla tych, w których mieszkają ludzie z chorobami astmatycznymi lub alergicznymi. Można uzyskać 100% efektu, ponieważ nie ma mikroorganizmów odpornych na działanie ozonu a dotlenienie powietrza w pokoju, ma korzystny wpływ na zdrowie człowieka. Ozon ma niezaprzeczalną przewagę nad środkami, nie maskuje zapachów. Jednocześnie wszystkie powierzchnie są dezynfekowane. W ten sposób ozonowanie zapewnia podwójny pozytywny efekt – dezynfekcję i dezodoryzację.

Related Posts

Porady prawne

Porady prawne

0 Comments

Porady prawne: prawo – to dziedzina, która otacza nas każdego…

Ashwagandha w kroplach 

Ashwagandha w kroplach 

0 Comments

Stres i zmęczenie są codziennością, poszukiwanie naturalnych sposobów na poprawę…