Sztuczne kwiaty

Sztuczne kwiaty

0 Comments

Jak zarabiać na sztucznych kwiatach? Szukasz sposobu na zarabianie na sprzedaży sztucznych kwiatów, ale nie wiesz od czego zacząć? Wskażemy Ci kilka najważniejszych zaleceń, które pomogą rozwiązać ten dylemat. Nasza firma zaopatruje klientów hurtowych, posiadamy ogromny wybór sztucznych kwiatów: bukiety, pojedyncze kwiaty, wianki, kompozycje, gałązki, liście, płatki, główki kwiatowe, stroiki, akcesoria florystyczne. Mamy duże doświadczenie w dziedzinie florystyki, udzielamy fachowych porad, oferujemy przystępne ceny, dzięki czemu możesz stworzyć swój udany biznes. Teraz skupimy się na sprzedaży sztucznych kwiatów w handlu detalicznym i dostarczymy Ci odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. A więc odpowiedź na pierwsze pytanie:

Jakie sztuczne kwiaty kupić najpierw?

Polecamy zacząć od gotowych rozwiązań takich jak sztuczne bukiety, wieńce i ozdobne wstążki, taśmy pogrzebowe, doniczki na stroiki, ozdoby samoprzylepne i wiele innych, które znajdziesz w katalogu naszej hurtowni internetowej. Składanie własnych, indywidualnych bukietów to już kolejny poziom, który umożliwi rozwój Twojej firmy, ale wymaga również znacznie większej kontroli i wysiłków zakupowych. Asortyment powinien być dobrany na podstawie trafionych produktów. Skąd wiesz, które będą się lepiej sprzedawać? Odpowiedź jest prosta, przeglądając nasz katalog znajdziesz gotowe bukiety, stroiki świąteczne, ślubne, komunijne które stale cieszą się nieustającym zainteresowaniem. Na początku możesz skupić się na niedrogich sztucznych kwiatach i bukietach, ponieważ zazwyczaj łatwiej je sprzedać niż te droższe. Ale rozwijając się wprowadzaj stopniowo ekskluzywne bukiety i ozdoby świąteczne oraz stale modne dekoracje wnętrz właśnie ze sztucznych kwiatów.

Kiedy dokonać zakupu sztucznych kwiatów w hurtowni internetowej?

peoniaOdpowiedź jest jedna: przez cały rok zapotrzebowanie klientów na sztuczne kwiaty jest spore, ale są sezony które obfitują w największy popyt. Szczyt sprzedaży detalicznej sztucznych kwiatów przypada na Wielkanoc, Boże Narodzenie, Święto Zmarłych, dlatego aby być gotowym na te daty, trzeba mieć czas na zamówienie, odbiór i przygotowanie towaru do sprzedaży, czyli około tygodnia. Rozpoczęcie sprzedaży powinno nastąpić na 2-4 tygodnie przed wskazanymi terminami. W efekcie zakup powinien nastąpić na około miesiąc przed terminami szczytu. Ale kwiaciarnie, domy pogrzebowe, firmy organizujące dekoracje sal weselnych kupują w naszej hurtowni internetowej sztuczne kwiaty przez cały rok. Jeśli zdecydujesz się na moment zakupu sztucznych kwiatów, wówczas pojawia się uzasadnione pytanie: Ile kupić sztucznych kwiatów, sztucznych dekoracji i artykułów florystycznych?

Oczywiście kwota zakupu w dużej mierze zależy od potencjalnej wielkości sprzedaży, asortymentu i lokalizacji. Kupując w naszej hurtowni internetowej sztuczne kwiaty udzielamy rabatu dla każdej pozycji zamówienia, dlatego kupując większą ilość generujesz zysk. Jego wysokość jest zależna od grupy rabatowej, do której należy dany artykuł oraz od wartości zamówienia liczonego na podstawie cen hurtowych brutto. Rabat nalicza się automatycznie! Oszczędza to Twój budżet i sprawia, że ceny towarów są jeszcze bardziej atrakcyjne. Nawiasem mówiąc, na naszej stronie mamy system zniżek, na niektóre produkty przewidziany jest rabat w wysokości od 3% do 20%. I kolejne pytanie: moja wycena.

Jaką marżę ustawić?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ na konkurencyjność cenową wpływa wiele czynników, ale chcielibyśmy zwrócić uwagę na fakt, że w przypadku niektórych sztucznych kwiatów można śmiało przemnożyć cenę zakupu przez 2, a nawet 3 i sprzedać nabywcy detalicznemu.

Jak znaleźć wiarygodnego dostawcę sztucznych kwiatów?

Skoro czytasz ten artykuł na naszej stronie, nie powinieneś dalej surfować po Internecie w poszukiwaniu najlepszych, ponieważ nasza hurtownia online jest gotowa zaoferować szeroką gamę produktów wykonanych ze sztucznych materiałów w konkurencyjnych cenach. Przeglądając nasz katalog możesz szybko sprawdzić w jakim sezonie najlepiej sprzedają się konkretne kategorie sztucznych kwiatów:

    • Zima to Boże Narodzenie i poszukiwane są sztuczne kwiaty i sztuczne dekoracje w postaci stroików na świeczkę, wianków, kompozycji w wazonach i doniczkach do stroików. To także Walentynki i poszukiwanie oryginalnych ozdób. Potrzebujesz: bukietów, pojedynczych kwiatów, główek kwiatowych, łodyg kwiatowych i z drzew, akcesoriów florystycznych, wstążek itd.
    • Wiosna to Wielkanoc więc przeróżne dekoracje wnętrz i stołów, dlatego niezbędne są ekskluzywne bukiety ze sztucznych kwiatów, stroiki świąteczne bogate w jajka wielkanocne, wiosenne kwiaty, gałązki. To także czas komunii i wesel, czyli dekoracje sal w kwiaty sztuczne, girlandy, ozdoby.
    • Lato to okres zaślubin które wymagają dekoracji sal weselnych, samochodów, wnętrz w domach i w mieszkaniach. Zapotrzebowanie na dekoracje ze sztucznych kwiatów jest na dość wysokim poziomie.
    • Jesień to oczywiście czas Wszystkich Świętych i duże zapotrzebowanie na kompozycje nagrobne. Różne wianki, wiązanki ze sztucznych kwiatów, stroiki, bukiety itp.

Mamy nadzieję, że ten materiał był dla Ciebie przydatny, być może nawet popchnął Cię do pewnych myśli, a nawet określonego do działania. W każdym razie życzymy powodzenia w dobrych przedsięwzięciach i zapraszamy do składania zamówień w naszej hurtowni internetowej ze sztucznymi kwiatami. 

Related Posts